Nakon uređenja zgrade Vatrogasnog centra i izgradnje Zelinskog multifunkcionalnog centra, uređene su i stare garaže uz Vatrogasni centar, nedostaje samo namještaj”, priopćili su iz Grada Svetog Ivana Zeline.
Dio prostora već je bio stavljen u funkciju kao prostor za servis i punjenje vatrogasnih aparata, a kroz obnovu vrijednu 143.379,37 eura stare su garaže kompletno uređene i energetski obnovljene te će u drugom dijelu prostora biti novi ured Vatrogasne zajednice grada Svetog Ivana Zeline.
Radove na uređenju i obnovi izvela je tvrtka Nestor inženjering iz Dugog Sela čija je ponuda izabrana kao ekonomski najpovoljnija na temelju provedenog otvorenog postupka javne nabave.
“Do nedavno stare i neugledne betonske garaže, novim se izgledom potpuno uklapaju u okruženje. Završetkom ovih radova završeno je uređenje cjeline u Bocakovoj ulici koju čine Zelinski multifunkcionalni centar s knjižnicom, Vatrogasni centar, novouređeni ured Vatrogasne zajednice grada Svetog Ivana Zeline te servis i punionica vatrogasnih aparata”, kazao je zelinski gradonačelnik Hrvoje Košćec.
Više fotografija pogledajte OVDJE.