Ponedjeljak, 28. listopada 2024.

TREĆA ŽNL Udarnik u derbiju utrpao pet komada Jadran-Galebu, uvjerljivo slavlje Sabarije

U subotu i nedjelju odigrane su utakmice 9. kola Treće koprivničko-križevačke županijske nogometne lige.

Prve dvije utakmice odigrane su u subotu. Sabarija je na domaćem terenu s 5:0 svladala Jedinstvo iz Pustakovca.

Ivan Fodor postigao je prva dva pogotka za Sabariju, a po jednog su dodali Goran Jalševec, Ivan Burek i Matej Punčikar.

U Podravskoj Selnici bodove su podijelili Drava i Bilogora. Goste je u vodstvo doveo Antonijo Pintarić u 18. minuti, a izjednačio je David Husajna u 69. minuti.

Nedjeljni derbi odigran je u Koledincu, gdje je Udarnik utrpao čak pet komada domaćem Jadran-Galebu. Hat-trick za goste postigao je Dražen Horvat, a po jedan gol dodali su Ivan Harači i Dejan Švenda.

Mladost iz Velikog Ravena uzela je sva tri boda u Botinovcu, dok su u golijadi u Glogovnici bodovni plijen podijelili Polet i Radnički.