Ponedjeljak, 16. rujna 2024.

TREĆA LIGA Koprivnica ispustila pobjedu u zadnjim sekundama, Đurđevčani poraženi u Nedelišću, Štritar donio tri boda Kotoripčanima

Ove subote odigrane su i gotovo sve utakmice drugog kola u Trećoj nogometnoj ligi Sjever.

Graničar iz Đurđevca upisao je i drugi prvenstveni poraz kao novak u ligi, domaće Nedelišće slavilo je s 3:0. Sva tri pogotka pala su u prvom poluvremenu, a strijelci su bili dvaput Thiago i Jelovečki.

Koprivnica je kod kuće u golijadi odigrala 3:3 protiv Garića iz Garešnice. Odlična utakmica, a gosti su bod uzeli praktički u zadnjoj sekundi susreta. Za momčad Sergeja Milivojevića strijelci su bili Kožarić, Jambrušić i Krstanović, a za goste Galogaža, Jergović i Sabljić. Sažetak utakmice možete pogledati OVDJE.

Bilogora iz Grubišnog Polja s 2:0 je svladala Varteks iz Varaždina, dok je pogotkom Filipa Štritara početkom drugog poluvremena Graničar iz Kotoribe minimalno svladao Međimurje. Njegov pogodak možete pogledati OVDJE.

Branitelj naslova Polet iz Svetog Martina na Muri odigrao je na domaćem terenu 2:2 s Pitomačom, a uvjerljivu pobjedu (3:0) u Slatini upisao je Rudar iz Murskog Središća.

Dinamo iz Domašinca, pak, s uvjerljivih 4:0 svladao je Viroviticu kod kuće.

U nedjelju od 17.30 sati još će Dinamo u Predavcu ugostiti Podravinu iz Ludbrega.