Subota, 6. srpnja 2024.

Tehničar iz Cvetkovca osvojio naslov prvaka u Četvrtoj ligi uvjerljivom pobjedom u Garešnici

Ovog vikenda na rasporedu je 24. kolo među četvrtoligašima. U subotu su na rasporedu pet susreta, a u nedjelju dva.

U subotu je u derbiju kola vodeći Tehničar iz Cvetkovca išao na teško gostovanje kod trećeplasiranog Garića u Garešnicu, ali pokazao je svoju snagu i upisao uvjerljivu 4:1 pobjedu kojom je i teoretski osigurao naslov prvaka dva kola prije kraja prvenstva jer sada ima 10 bodova prednosti ispred Bilogore.

Poveli su gosti u 14. minuti preko Mesara, Garić je izjednačio u 52. minuti preko Golubića, a Vrkić ponovno dovodi goste u vodstvo u 58. minuti. U 68. minuti strijelac je za Tehničar bio Kranclbinder, a u 82. minuti konačni rezultat postavio je Milek. Odličan je bio i Dlesk s tri asistencije, a jednu je dodao i Kranclbinder.

Čestitamo Cvetkovčanima na još jednom osvojenom naslovu prvaka.

Drugoplasirana Bilogora ugostila je u Grubišnom Polju virovski Podravac, a utakmica je završila bez pogodaka.

Mladost je u Molvama ugostila Slatinu i odigrala 2:2, a Sloga u Zdencima kunovečko Bratstvo. Momčad Dejana Zrinskog slavila je s uvjerljivih 6:2, a pogotke za Kunovčane postigli su Ćibarić, Patrun i Azizi, svaki po dvaput.

Podravski derbi još su igrali Graničar i kloštranska Mladost u Legradu. Gosti su slavili minimalnim rezultatom eurogolom Ivana Pavlovića.

U nedjelju će još igrati Ferdinandovac i Dinamo iz Predavca te u Imbriovcu domaći Borac i fenjeraš iz Čazme. Obje utakmice igraju se od 17.30 sati.