Ponedjeljak, 1. srpnja 2024.

Talentirani koprivnički tenisač Vid Horvatić Jambor sjajan na Otvorenom prvenstvu Splita

Mladi koprivnički tenisač Vid Horvatić Jambor prošlog je vikenda igrao na Otvorenom prvenstvu Split 1950 do 14 godina i osvojio odlično drugo mjesto.

Turnir se igrao na terenima Firule na kojima su svoje teniske karijere započeli najtrofejniji hrvatski tenisači.

Vid je, kao prvi nositelj, odigrao nekoliko odličnih mečeva.

Redom je svladao Farisa Jukla s 4-1, 2-4, 10-7, Lovre Mislava Marovića 1-4, 4-0, 10-8 i Ivana Markovinu 4-3, 4-1. U finalu su se našli prvi i drugi nositelj Vid Horvatić Jambor i Nikola Kukoč. U zanimljivom i tijesnom meču pobijedio je Kukoč s 4-3, 1-4, 10-5.

Kako bilo, još jedan velik uspjeh i za Vida i za Teniski klub Koprivnicu.