Subota, 7. rujna 2024.

[FOTO] Prva ŽNL: Starigrad slavio u Drnju, Kalinovac u Novigradu, remi Močila u Prugovcu, visoka pobjeda Lipe, golijada u Ivancu

Prvak Graničar u golijadi je svladao Slogu u Koprivničkom Ivancu rezultatom 3:4. Hat-trick za goste je zabio Anatoliy Snozyk, a jedan je pogodak dodao Marko Miklaušić

U nedjelju je odigrano preostalih šest utakmica 22. kola u Prvoj koprivničko-križevačkoj županijskoj nogometnoj ligi.

Nogometaši Starigrada u gostima su svladali favorizirani Tomislav iz Drnja, a pogotke su postigli Domagoj Tušek u 71. i Ivan Slobođanec u 87. minuti.

U gostima je slavio i Kalinovac koji je s minimalnih 0:1 bio bolji od Drave u Novigradu Podravskom. Pobjednički pogodak postigao je Tomislav Ivančić u 61. minuti.

Prugovac - Močile
Detalj s utakmice Prugovac – Močile // Foto: Zvonimir Markač

Prugovac i Močile odigrali su pravi derbi u kojem su nedostajali samo pogoci. Gosti iz Koprivnice posljednjih pola sata odigrali su s igračem manje nakon što je drugi žuti karton dobio Šegović.

Prvak Graničar u golijadi je svladao Slogu u Koprivničkom Ivancu rezultatom 3:4. Hat-trick za goste je zabio Anatoliy Snozyk golovima u 24., 38. i 59. minuti, a jedan je pogodak dodao Marko Miklaušić u 26. minuti.

Mario Rac (5′), Filip Župetić (33′) i Ivan Trupina (45’+3′) bili su strijelci za Slogu.

Lipa je u Hlebinama s 5:0 sredila glogovečki Rudar. Hat-trick zabio je Marijan Grubišić koji je mrežu tresao u 28., 56. i 70. minuti. Nikola Pavešić poentirao je u 37., a Toni Galinec u 68. minuti.

Tomislav Radnik u Križevcima je s minimalnih 1:0 nadvisio đelekovečki Osvit pogotkom kojeg je u 75. minuti postigao Lourenco Caua Tiago.