Utorak, 15. travnja 2025.

Ponovno sjeli pijani za volan. Sud nije imao milosti i poslao ih u zatvor

27-godišnjak je vozio pod utjecajem alkohola od 1,76 promila, a 49-godišnjak pod utjecajem alkohola od 1,52 promila

x
- Oglas -

Sud je dvojicu ponavljača prometnih prekršaja zbog vožnje pod utjecajem alkohola u nedjelju poslao u zatvor.

Naime, tijekom nadzora cestovnog prometa u subotu u 19.30 sati u Ulici Mladine u Križevcima zatečen je 27-godišnji ponavljač prometnih prekršaja koji je upravljao osobnim automobilom križevačkih registarskih oznaka pod utjecajem alkohola od 1,76 promila.

Vozač je uhićen i nad njim je u nedjelju na prekršajnom odjelu Općinskog suda u Bjelovaru (stalna služba Daruvar) proveden žurni prekršajni postupak te mu je određeno zadržavanje od pet dana i predan je u bjelovarski zatvor, priopćila je Policijska uprava koprivničko-križevačka.

- Oglas -

Također, u nadzoru cestovnog prometa u subotu u 21.45 sati na otvorenom djelu ceste Donji Dubovec – Ravenski Pavlovec je zatečen 49-godišnji ponavljač prometnih prekršaja koji je upravljao osobnim automobilom križevačkih registarskih oznaka pod utjecajem alkohola od 1,52 promila.

Vozač je uhićen i nad njim je u nedjelju na prekršajnom odjelu Općinskog suda u Bjelovaru (stalna služba Daruvar) proveden žurni prekršajni postupak te mu je određeno zadržavanje od tri dana i predan je u zatvor u Bjelovaru, stoji u policijskom priopćenju.

Oglas

Najnovije objave

Vezane vijesti