Srijeda, 3. srpnja 2024.

Mladi tenisači Koprivnice odlični u Virovitici

Prošlog vikenda u Virovitici je održan turnir za djecu do 8, 9 i 10 godina iz kalendara Hrvatskog teniskog saveza.

Organizator je bio Teniski klub Virovitica, a Teniski klub Koprivnica imao je predstavnike u sve tri kategorije.

U konkurenciji do 10 godina Koprivnicu su predstavljali Mark Dombaj, Ivan Gregurina i Ivan Lokotar kod dječaka te Ana Dautanec kod djevojčica.

Nakon kvalifikacijskih grupa Mark je izborio nastup u srebrnoj skupini i osvojio drugo mjesto. Gregurina i Lokotar izborili su nastup u zelenoj skupini u kojoj je Gregurina bio drugi, a Lokotar prvi. Ana se natjecala u srebrnoj skupini u kojoj je osvojila drugo mjesto.

U konkurenciji do 9 godina TK Koprivnica predstavljali su Bartol Salajpal, Ante Dautanec, Ivan Lokotar, Lucija Sitar i Ivan Gregurina. Najbolji rezultat ostvario je Lokotar Ivan koji je bio prvi u svojoj skupini.

U konkurenciji do 8 godina Koprivnicu je predstavljao Ante Dautanec koji je osvojio prvo mjesto.