Četvrtak, 4. srpnja 2024.

Karla Obranović i Dorian Držanić iz Atletskog kluba Koprivnica nastavljaju s izvrsnim rezultatima

Karla je u utrci na 200 metara prepone za mlađe kadetkinje osvojila drugo mjesto u vremenu osobnog rekorda 29,43, dok je Dorian u utrci na 100 metra za kadete također osvojio drugo mjesto u vremenu osobnog rekorda 11,58

Još lijepih vijesti stiže iz Atletskog kluba Koprivnica.

Nakon postignutih fenomenalnih rezultata prvog dana natjecanja na Prvenstvu Hrvatske za mlađe kadete, mlađe kadetkinje, kadete i kadetkinje u Karlovcu, članovi Atletskog kluba Koprivnica u nedjelju su nastavili u istom tonu.

Koprivnički atletičari i treneri

U bacanju vortexa za mlađe kadetkinje Lucija Veh je osvojila četvrto mjesto s hicem 46,11 metara, a Iva Mikulec sedmo mjesto s hicem 42,02 metra.

Petar Slavinić je u utrci na 300 metara prepone za kadete osvojio 10. mjesto u vremenu 45,10.

U utrci na 200 metara prepone za mlađe kadetkinje Karla Obranović je osvojila drugo mjesto u vremenu osobnog rekorda 29,43.

Pavao Kos je u bacanju diska (1 kg) za kadete osvojio osmo mjesto s osobnim rekordom 27,63 metra.

U utrci na 100 metra za kadete Dorian Držanić je osvojio drugo mjesto u vremenu osobnog rekorda 11,58, dok je Petar Slavinić osvojio 11. mjesto u vremenu osobnog rekorda 12,11.

Također, Dorian Držanić je u skoku u dalj za kadete osvojio četvrto mjesto s preskočenih 5,93 metra.

U utrci na 200 metara za mlađe kadetkinje Karla Obranović je osvojila 22. mjesto u vremenu osobnog rekorda 28,09.

Srebrna Karla Obranović
Srebrna Karla Obranović // Foto: AK Koprivnica

“Klub je u oba dana ukupno osvojio tri srebrne i jednu brončanu medalju te tri četvrta mjesta”, istaknuli su iz koprivničkog Atletskog kluba.

Podsjetimo, u subotu je Karla Obranović u utrci na 80 metara s preponama za mlađe kadetkinje osvojila treće mjesto s osobnim rekordom 12,95, dok je Dorian Držanić u utrci na 60 metara za kadete osvojio drugo mjesto, i to u vremenu 7,36.

Dorian Držanić srebrni, a Karla Obranović brončana na Prvenstvu Hrvatske u Karlovcu