Srijeda, 16. listopada 2024.

Hrvatska U21 reprezentacija u Koprivnici nadvisila Grčku, Zvonarek asistirao za pobjedu

Hrvatska U21 reprezentacija u utorak je u Koprivnici ugostila Grčku u posljednjoj utakmici skupine kvalifikacija za Europsko prvenstvo.

Povela je naša reprezentacija golom Kačavende na asistenciju Belje u 15. minuti.

U 34. minuti njih dvojica su zamijenili uloge, Kačavenda je poslužio Belju od 2:0.

Grčka je uspjela izjednačiti u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena, strijelci su bili Kostoulas i Bakoulas koji su iskoristili uspavanost naše obrane.

Hrvatska je bolje zaigrala u nastavku te je konačnih 3:2 postavio Vušković glavom nakon ubačaja Zvonareka iz kornera.

Ovom pobjedom mini Vatreni su osigurali dodatne kvalifikacije koje će se igrati u studenome.

Pogotke s utakmice možete pogledati OVDJE.