Ponedjeljak, 16. rujna 2024.

FOTO-VIDEO Slaven Belupo gostovanjem u Legradu uveličao proslavu 100. rođendana Graničara

Nogometni klub Graničar iz Legrada nastavio je s obilježavanjem stote godišnjice osnutka te je u utorak odigrao još jednu prijateljsku utakmicu.

U povodu 100. rođendana Graničara, u Legrad je stigao koprivnički prvoligaš Slaven Belupo.

Graničar - SB
Zajednička fotografija igrača Graničara i Slavena Belupa // Foto: Krešo Puklavec

Pred velikim brojem gledatelja prijateljski susret završen je pobjedom Farmaceuta 1:5.

Ivan Ćubelić doveo je Slaven u vodstvo u 41. minuti, da bi dvije minute kasnije Adrian Liber pogodio za 0:2.

Nikola Gojković smanjio je na 1:2 u 62. minuti, a do kraja su gosti postigli još tri pogotka.

Strijelci su bili Adriano Jagušić u 74., Robert Murić u 78. i Mihail Caimacov u 79. minuti.

GRANIČAR: Ružić, Milas, Lo. Šarlija, Beliga, Paveli, Baričić, Hontić, Matotan, Orehovec, Mijatović, Kuzminski; još su igrali: Hasan, Bečeić, Gojković, Bilješko, Peti, Andrić, Međurečan, Baranašić.

SLAVEN BELUPO: Sušak, Grgić, Ganžulić, Krstanović, Žuškin, Crepulja, Liber, Lepinjica, Ćubelić, Lazar, Lucas; još su igrali: Jesenović, Šakota, Jagušić, Murić, Caimacov, Agbekpornu, Bosec, Lučić, Butić, Boras. TRENER: Ivan Radeljić.

Foto i video: Krešo Puklavec