Subota, 7. rujna 2024.

FOTO-VIDEO Križevčani uvjerljivi u Cvetkovcu, lokalni derbi s Kalinovcem pripao Ferdinandovcu

Uzvratne utakmice na rasporedu su u srijedu, 15. svibnja

Na Praznik rada odigrane su prve utakmice polufinala Kupa Nogometnog saveza Koprivničko-križevačke županije.

Branitelj naslova Radnik Križevci gostovao je kod Tehničara u Cvetkovcu. Domaćin Tehničar je vodeća ekipa Četvrte nogometne lige ‘Koprivnica-Bjelovar-Virovitica’, dok je Radnik trenutačno drugoplasirani u SuperSport Drugoj nogometnoj ligi, s četiri boda manje od vodeće Opatije. Gosti su bili favoriti, no rijetko tko je mislio da će već na poluvremenu voditi s 4:0. Strijelci za Purgere u prvom dijelu utakmice bili su Kristijan Katalenac i Marko Stubičan, svaki po dva puta. U nastavku je još za goste zabio Mihael Srbljinović za konačnih pet komada u mrežu domaćina.

Lokalni derbi odigrali su, pak, Ferdinandovac i Kalinovac. Ferdinandovac drži treće mjesto u Četvrtoj nogometnoj ligi ‘Bjelovar-Koprivnica-Virovitica’, a Kalinovac se pojačao za proljeće u kojem nije izgubio niti jednu utakmicu u prvenstvu. Domaćin je stekao veliku prednost pred uzvrat, bilo je 3:0. Paradinović dvaput, od čega jedan s penala, i Mrazović bili su strijelci za Ferdinandovac. Fotogaleriju iz Ferdinandovca pogledajte OVDJE.

Uzvratne utakmice na rasporedu su u srijedu, 15. svibnja.

U slučaju identičnog rezultata iz dva susreta odmah se izvode jedanaesterci, a za utvrđivanje pobjednika iz dva susreta vrijedi pravilo gola u gostima.