Ponedjeljak, 16. rujna 2024.

[FOTO] HNL: Slaven Belupo na premijeri novog travnjaka remizirao s Lokomotivom

Nogometaši Slavena Belupa u subotu su u Koprivnici ugostili Lokomotivu u utakmici 3. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige.

Zanimljiv susret na novom travnjaku završio je podjelom bodova, rezultat je na kraju bio 2:2.

Poveli su domaći već u 6. minuti, Murić je asistirao Adrianu Jagušiću koji je iskosa s lijeve strane lijepo pogodio suprotni kut.

Izjednačio je Robert Mudražija u 22. minuti, a preokret je stigao u 37. kad je za 1:2 pogodio Mirko Sušak.

U 38. minuti sudac Kolarić, na čije dijeljenje pravde su domaći imali dosta prigovora, isključuje Slavenovog trenera Ivana Radeljića zbog prigovora.

Konačnih 2:2 postavio je u 62. minuti Karlo Butić koji je krasno pogodio na asistenciju Martinovića.

U sljedećem kolu Slaven u subotu gostuje kod Varaždina, a susret počinje u 18.15 sati.