Utorak, 22. listopada 2024.

[FOTO] HNL Hajduku bodovi u Koprivnici, u Slavenu opet ljuti na suce

U nedjelju je pred rasprodanim koprivničkim stadionom odigrana prvenstvena utakmica 10. kola SuperSport HNL-a između Slavena Belupa i Hajduka.

Slaven je bolje otvorio utakmicu, pritisnuo je suparnika na njegovu polovicu i dvaput zatresao mrežu, ali mu sicu nisu priznali golove zbog zaleđa.

Hajduk je postigao dva pogotka u završnici prvog poluvremena. Strijelac prvog bio je domaći kapetan Božić koji je pogodio vlastitu mrežu nakon ubačaja Rakitića.

Za 0:2 pogodio je Stipe Biuk kojem je loptu dodao Diallo nakon što je na centru odnio loptu, ali i pritom u glavu udario Boseca. Suci u tom detalju nisu vidjeli ništa sporno, domaći su takvim procjenama bili prilično nezadovoljni…

U nastavku se Slaven pokušao vratiti u utakmicu, uveo je Kovačević Murića, Jagušića i Martinovića, ali promjene rezultata nije bilo. Obje momčadi imale su nekoliko prilika, no udarci nisu bili dovoljno dobri ni precizni.

U 11. kolu Slaven Belupo je opet domaćin, u Koprivnicu dolazi Šibenik, a utakmica se igra u petak s početkom u 18 sati.