Srijeda, 18. rujna 2024.

[FOTO] ELITNA LIGA Pobjede Cvetkovčana i Virovaca, Prugovčanima bod protiv Tomislava Radnika

U subotu su odigrana prva tri susreta, a preostala četiri odigrat će se u nedjelju

Ovog vikenda očekuju nas utakmice 4. kola u Elitnoj koprivničko-križevačkoj županijskoj nogometnoj ligi.

U subotu su odigrana prva tri susreta. Tehničar iz Cvetkovca minimalnim rezultatom svladao je ove sezone odlični Kalinovac. Sva tri boda momčadi Krune Lovreka donio je Romano Lisjak u nastavku susreta, u 73. minuti.

Ivan Šignjar pogotkom krajem prvog poluvremena osigurao je nova tri boda za Podravac iz Virja protiv i veliko slavlje protiv gostiju iz Drnja, dok su Tomislav Radnik iz Svetog Ivana Žabna i Prugovac odigrala u Križevcima bez pobjednika – 1:1. Leonardo Ferenčak doveo je u vodstvo domaćina u 43. minuti, a izjednačio je s bijele točke Karlo Zebić u 74. minuti.

Legradski Graničar pod vodstvom novog trenera Dražena Horvata gostuje kod Osvita u Đelekovcu u uobičajenom nedjeljnom prijepodnevnom terminu od 10 sati.

Preostala tri susreta 5. kola odigrat će se u nedjelju popodne, od 16 sati. Posebnu pažnju privlači derbi vodeće Mladosti i Ferdinandovca u Kloštru Podravskom.

Močile su zamijenile domaćinstvo s Bratstvom te će utakmicu odigrati u Kunovcu, na čuvenom Old Traffordu, dok molvarska Mladost na Krbuljinu dočekuje imbriovečki Borac.