Nedjelja, 8. rujna 2024.

[FOTO] 5. Studenac Pan kup: Močile bolje od Borca, golijade Osvita i Omladinca

Kod veterana se danas sastaju Starigrad i Reka te Osvit i Tomislav, a u seniorskom programu igraju Osvit – Starigrad, Tomislav – Mladost Bregi, Mladost Molve – Lipa te na kraju večeri derbi Močile – Omladinac

Utakmice trećeg dana 5. Studenac Pan kupa odigrane su u četvrtak na malonogometnom terenu Gradskog stadiona ‘Ivan Kušek-Apaš’ u Koprivnici.

U derbiju večeri sastali su se Borac iz Imbriovca i koprivničke Močile. Bila je to zanimljiva i tvrda utakmica u kojoj je prevagu Močilanima svojim pogotkom donio Filip Palčić.

Osvit je do vrha napunio mrežu Poljoprivrednika, a po dva pogotka postigli su Salajec i Kovačić. Omladinac je utrpao šest komada Bregovcima, dok su Lipa i Poljoprivrednik odigrali bez pobjednika.

Kod veterana je Reka preokretom u drugom poluvremenu stigla so pobjede protiv Miklinovca, dok su Starigrad i Tomislav iz Drnja odigrali bez pobjednika.

Danas, u petak, opet se igraju dvije veteranske i šest seniorskih utakmica. Kod veterana se sastaju Starigrad i Reka te Osvit i Tomislav, a u seniorskom programu igraju Osvit – Starigrad, Tomislav – Mladost Bregi, Mladost Molve – Lipa te na kraju večeri derbi Močile – Omladinac.

Nagradni fond je 10.000 eura, za seniore je predviđeno 6.300 eura, a za veterane 3.700 eura. Prva nagrada za seniore iznosi 3.500 eura, drugo mjesto donosi 1.600 eura, treće mjesto 800 eura, a četvrto mjesto 400 eura.

Nagrada za prvo mjesto kod veterana iznosi 1.800 eura, drugo mjesto donosi 800 eura, treće mjesto 500 eura, četvrto mjesto 300 eura, peto mjesto 200 eura, a šesto mjesto 100 eura.

Sve seniorske ekipe dobile su i gratis dresove, donaciju sponzora Studenca, u kojima će nastupati na turniru. Pravo nastupa imaju samo igrači koji su registrirani u klubovima sudionicima.

U skupinama će se igrati svatko sa svakim, a u eliminacijsku fazu proći će četiri najbolje plasirane ekipe iz svake skupine. Utakmice će trajati 2×15 minuta, a seniori će od četvrtfinala igrati 2×20 minuta.

Gledatelje na stadionu očekuje ponuda odličnih kobasica i hladnog piva te ostalih osvježavajućih pića.