Utorak, 17. rujna 2024.

ELITNA LIGA Tehničar protutnjao Parkom prinčeva, Kloštrani nastavili niz, pobjede Podravca i Ferdinandovca

U nedjelju popodne odigrane su preostale četiri utakmice 3. kola Elitne koprivničko-križevačke županijske nogometne lige.

Derbi je odigran u Drnju, gdje je na Park prinčeva stigao Tehničar iz Cvetkovca, jedan od kandidata za titulu.

Opravdali su gosti takva očekivanja uvjerljivom pobjedom, rezultat je na kraju bio 1:5.

Za vodstvo Tehničara zabio je Matija Vuić u 14. minuti, na 0:2 povisio je nakon pola sata igre Saša Vukonić, a ndu je Tomislavu vratio Alberto Sinani pogotkom u 48. minuti.

Ipak, gosti su do kraja postigli još tri pogotka i potvrdili dominaciju. David Kranclbinder bio je strijelac za 1:3 u 65. minuti, da bi priču zaključio Marko Radotović golovima u 78. i 86. minuti.

Vodeća Mladost iz Kloštra Podravskog nastavila je svoj pobjednički niz i na gostovanju kod Borca u Imbriovcu.

Kloštrani su u Velikom vrtu slavili s uvjerljivih 1:4 i tako zadržali maksimalni učinak nakon tri kola. Ujedno su se opet vratili u sam vrh ljestvice nakon što su ih na par sati s vodeće pozicije ‘skinule’ Močile koje su prijepodne slavile u Đelekovcu.

Podravac iz Virja ostvario je prvu ovosezonsku pobjedu na gostovanju u Prugovcu. Strijelci za 0:3 bili su Ivan Peršinović u 20. i 77. minuti te Ivan Šignjar u 25. minuti.

Ferdinandovac je na domaćem terenu nadvisio momčad Tomislava Radnika iz Svetog Ivana Žabna, a oba je pogotka postigao Valentino Paradinović. U 34. minuti pogodio je s bijele točke, a u 50. iz igre.