Četvrtak, 3. listopada 2024.

ELITNA LIGA Tehničar bolji od Močila, Tomislavu bod u Kloštru, pobjede Žabljana i Molvaraca

Tomislav Radnik je u Križevcima svladao Kalinovac, dok su Molvarci na Krbuljinu nadvisili Prugovac

U nedjelju poslijepodne odigrane su preostale utakmice 6. kola Elitne koprivničko-križevačke županijske nogometne lige.

Tehničar je ostvario pobjedu na gostovanju u Koprivnici, na Močilskoj areni svladao je Močile rezultatom 0:4.

Gosti iz Cvetkovca rano su došli u vodstvo, zabio je Marko Radotović već u 16. minuti, a pri rezultatu 0:1 momčad Antuna Havaića propustila je priliku za povratak u igru, Davied Markušić je obranio kazneni udarac kojeg je izveo Martin Halavuk.

Na odmor su igrači pod vodstvom trenera Krune Lovreka otišli s prednošću 0:2, strijelac je bio David Kranclbinder u 31. minuti, a u nastavku su postigli još dva pogotka.

S bijele točke je u 56. minuti precizan bio Alen Milek, dok je konačnih 0:4 u 83. postavio Ivan Slobođanec.

Vodeća Mladost je u Kloštru Podravskom remizirala protiv Tomislava iz Drnja, i jednima i drugima bio je to prvi neodlučeni rezultat ove sezone.

Domaće je u vodstvo doveo Petar Ježić u 47. minuti, a bod je gostima osigurao Alberto Sinani u 83. minuti.

Tomislav Radnik je u Križevcima preokretom svladao Kalinovac. Za gostujuću momčad poentirao je Karlo Kešinović u 66. minuti, izjednačio je Antonio Vrbančić u 78., da bi konačnih 2:1 postavio Leonardo Ferenčak u 88. minuti.

Molvarci su na svom Krbuljinu nadvisili Prugovac. Za vodstvo Molvarca zabio je Mihael Mihoković u 8. minuti, a gosti su izjednačili autogolom Nikole Tube u 1. minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena.

U završnici su pobjedu Mladosti osigurali Vjekoslav Kolar u 77. i Luka Lončar u 89. minuti.

ELITNA LIGA Osvit preokretom do velike pobjede protiv Ferdinandovca, Luka Zlatar zapečatio sudbinu gostiju