Ponedjeljak, 16. rujna 2024.

[FOTO] ELITNA LIGA Remi Tehničara u Ferdinandovcu, Prugovac bolji od Bratstva, Borac preokrenuo Virovce, gostujuće pobjede Močila i Kalinovca

U nedjelju poslije podne odigrano je preostalih pet utakmica 1. kola Elitne koprivničko-križevačke županijske nogometne lige.

Tehničar iz Cvetkovca gostovao je u Ferdinandovcu, a susret je završio bez pogodaka.

Koprivničke Močile su pogotkom Dine Ratkovića u 68. minuti stigle do sva tri boda protiv molvarske Mladosti na Krbuljinu.

Molve - Močile
Detalj s utakmice Mladost Molve – Močile // Foto: Zvonimir Markač

I Kalinovac je gostujućom pobjedom krenuo u novu sezonu, protiv Tomislava je na Parku prinčeva u Drnju slavio rezultatom 2:4.

Tomislav Ivančić bio je strijelac za Kalinovčane u 43. minuti, izjednačio je Fran Krnjak u 56. minuti, da bi u završnici uslijedila prava ludnica.

Prvo je Janko Brlas zabio dva gola, u 86. i 88. minuti za 1:3, na 2:3 smanjio je Fran Begić u 89. minuti, da bi konačnih 2:4 postavio Karlo Petrinić u 5. minuti sudačke nadoknade.

Borac je u Imbriovcu preokretom s 3:1 svladao Podravac iz Virja. Pogotke za Imbriovčane postigli su Petrić, Grabar i Brčić.

Domaću pobjedu upisao je i Prugovac koji je pred svojim navijačima, također uz preokret, nadvisio Bratstvo rezultatom 2:1.

Za goste je zabio Mario Tutavac u 28. minuti, a za domaće Hrvoje Skupnjak u 76. i Stjepan Mamić u 81. minuti.