Ponedjeljak, 16. rujna 2024.

[FOTO] ELITNA LIGA Kloštrani razbili Legrađane, remi Močila i Kalinovca, Osvitu golijada u Molvama, Borac posrnuo u Križevcima

U nedjelju poslijepodne odigrane su preostale četiri utakmice 2. kola Elitne koprivničko-križevačke županijske nogometne lige.

Vrlo zanimljivu i do kraja neizvjesnu utakmicu odigrali su na kunovečkom Old Traffordu Močile i Kalinovac. Močilani su privremeno morali napustiti Močilsku arenu zbog nezadovoljavajućeg stanja tamošnjeg travnjaka, no nadaju se brzom povratku kući.

U ranoj fazi utakmice gosti su ostali s desetoricom nakon što je u 10. minuti vratar Rakitničan srušio Čanija izvan svog kaznenog prostora. Međutim, Kalinovac je i s igračem manje stigao do vodstva od 0:2, strijelci su bili Brlas u 37. i Petrinić u 47. minuti.

Močile su se ipak uspjele vratiti i izbjeći poraz. U 52. minuti Hlevnjak je smanjio na 1:2, a konačnih 2:2 postavio je Horvatinović u 85. minuti.

Dodajmo i da je utakmicu sudio Ante Čuljak iz Zagreba, gledatelji tvrde da je suđenje bilo na vrlo visokoj razini.

Mladost je u Kloštru Podravskom nadvisila legradski Graničar s uvjerljivih 5:0. Domaće je u vodstvo doveo Kramarić u 30. minuti, a početkom nastavka dvaput je mrežu pogodio Borges, u 53. i 54. minuti. Isti je igrač kompletirao hat-trick u 84. minuti, da bi konačnih 5:0 postavio Tomica u 87. minuti.

Imbriovečki Borac posrnuo je na gostovanju u Križevcima, gdje privremeno svoje domaće utakmice igra Tomislav Radnik. Momčad iz Svetog Ivana Žabna slavila je rezultatom 2:0.

Osvit iz Đelekovca prvu pobjedu ove sezone ostvario je u Molvama. Golijada na Krbuljinu završila je rezultatom 3:5, a pogote za Đelekovčane postigli su Lopatnik, Bogdan, Zlatar i Salajec, dok su domaći jednom sami svladali svog vratara.