Srijeda, 16. listopada 2024.

[FOTO] ELITNA LIGA Kloštrani preokretom svladali Kunovčane, gostujuće pobjede Ferdinandovca, Kalinovca i Podravca

U nedjelju poslijepodne odigrane su preostale četiri utakmice 8. kola u Elitnoj koprivničko-križevačkoj županijskoj nogometnoj ligi.

Virovski Podravac ostvario je uvjerljivu pobjedu u Koprivnici, gdje je rezultatom 1:4 svladao domaće Močile koje su nastupile bez nekoilko standardnih prvotimaca.

Goste je u vodstvo doveo Domagoj Šumandl u 31. minuti, a u 45. je Antun Šokec povisio na 0:2.

U samoj završnici pala su još tri pogotka. Ivan Šignjar zabio je za 0:3 u 88. minuti, u 90. je Dean Radošević smanjio na 1:3, a konačnih 1:4 postavio je Marko Kozjak u 3. minuti sudačke nadoknade.

Slavlje igrača Podravca
Slavlje igrača Podravca // Foto: Zvonimir Markač

Kloštranska Mladost je preokretom stigla do pobjede protiv Bratstva. Gosti iz Kunovca poveli su preko Brune Vidovića u 7. minuti, izjednačio je Petar Ježić u 30. minuti, a konačnih 2:1 postavio je Antonio Borges Filho Luiz iz kaznenog udarca u 70. minuti.

Karlo Petrinić je svojim pogotkom osigurao sva tri boda Kalinovcu na gostovanju kod molvarske Mladosti.

Puni plijen odnio je i Ferdinandovac s gostovanja kod Borca u Imbriovcu, rezultat je bio 0:2. Nakon slavlja u derbiju, Ferdinandovčani su preskočili Imbriovčane i zauzeli drugo mjesto na ljestvici.

Gosti su otpor domaćina u Velikom vrtu slomili u drugom poluvremenu. Valentino Paradinović bio je strijelac za 0:1 u 48. minuti, a pobjedu Ferdinandovca zapečatio je Marko Podravec u 57. minuti.