Subota, 26. listopada 2024.

ELITNA LIGA Hrabri Legrađani pokvarili planove Kalinovčanima, ali na kraju imaju za čime žaliti

U Đelekovcu će Osvit u nedjeljno prijepodne dočekati Bratstvo. I jedni i drugi su slabo ušli u sezonu i tražit će bodove za priključenje gornjem dijelu ljestvice. Preostale utakmice igraju se u nedjelju od 14 sati

Ovog vikenda na rasporedu su utakmice 10. kola u Elitnoj koprivničko-križevačkoj županijskoj nogometnoj ligi.

Kolo su u subotu u Legradu otvorili domaći Graničar i četvrtoplasirani Kalinovac. Legrađani su htjeli pobjeći s posljednje pozicije, no to nije lako protiv kvalitetnih Kalinovčana, koji su u ovom srazu, pak, htjeli nastaviti svoj pozitivni niz.

Ipak, dobro je krenulo Legrađanima. Već u 3. minuti Dario Orehovec zabio je za njihovo vodstvo. U 48. minuti Karlo Petrinić precizan je s 11 metara za izjednačenje, no 54. minuti Domagoj Baričić zabija za novo vodstvo Graničara, i to s igračem manje na terenu jer je u 31. minuti isključen Claudio Andrić. Marko Miklaušić u 71. minuti ponovno izjednačava, ali hrabri Legrađani nisu se predavali i to im se isplatilo u 83. minuti kada je kazneni udarac iskoristio Domagoj Baričić. Sjajnu utakmicu novim pogotkom za konačnih 3:3 pred sam kraj začinio je Tomislav Ivančić. Hrabri Legrađani pokvarili su planove Kalinovčanima, ali na kraju i oni imaju za čime žaliti, iako su posljednje mjesto (barem privremeno) ostavili Močilama. Tek koja minuta dijelila ih je od sva tri boda.

Preostale utakmice igraju se u nedjelju od 14 sati, a pažnju privlači dvoboj u Imbriovcu gdje će Borac ugostiti Tomislav iz Drnja.

Ferdinandovac je na domaćem terenu favorit protiv Prugovca, dok Kloštrani dočekuju virovski Podravac.

Vodeći Tehničar gostuje u Molvama, dok će Močile pokušati prekinuti crnu seriju u ogledu s Tomislavom Radnikom.