Srijeda, 18. rujna 2024.

ELITNA LIGA Bratstvo napunilo mrežu Močila, Ferdinandovac prošetao Kloštrom, Borac slavio u Molvama

U nedjelju poslijepodne odigrane su preostale tri utakmice 4. kola Elitne koprivničko-križevačke županijske nogometne lige.

Bratstvo je na kunovečkom Old Traffordu ostvarilo uvjerljivu pobjedu protiv koprivničkih Močila. Klubovi su zamijenili domaćinstvo, a domaćin je stigao do prve pobjede u sezoni.

Rezultat je na kraju bio 6:2, momčad Antuna Havaića doživjela je prvi poraz u novoj sezoni. Hat-trick za Kunovčane postigao je Mario Tutavac (21′, 59′, 61′), a po jedan pogodak dodali su Matija Ezgeta (27′), Bruno Sunagić (47′-11 m) i Ivan Fluka (58′). Poraz Močila ublažili su Mate Šegović (76′) i Nikola Orejaš (90′).

Mladost iz Kloštra Podravskog više nije stopostotna, na domaćem terenu je doživjela visok poraz protiv susjeda iz Ferdinandovca.

Završilo je 0:5 za goste za koje su pogotke postigli Ivan Peršić (10′), Patrik Kvrgnjaš (14′), Valentino Paradinović (35′, 81′) i Rok Horaček (63′).

Pet pogodaka palo je i na Krbuljinu gdje je molvarska Mladost ugostila Borac. Imbriovčani su ostvarili pobjedu rezultatom 2:3.

Goste je u vodstvo doveo Danijel Brčić u 5. miniti, u 30. je izjednačio Jurica Karan. U nastavku je Antonio Tumpić pogodio za 1:2 u 69. minuti, Fran Jakupanec povisio je na 1:3 u 87. minuti, a konačnih 2:3 postavio je Josip Vindić u 5. minuti sudačke nadoknade.