Ponedjeljak, 16. rujna 2024.

Đurđevačka karatistica Ema Juričić u Čakovcu osvojila zlato pred Svjetsko prvenstvo

Članica Karate kluba Đurđevac Ema Juričić ostvarila je lijep uspjeh na jakom 28. Međunarodnom turniru Međimurje Open u Čakovcu.

Nastupilo je 813 natjecatelja iz 107 klubova i 12 država, a Ema Juričić je imala odlične borbe i ostvarila izvrsni rezultat.

Osvojila je zlato u kategoriji mlađih seniorki do 68 kg i s tom zlatnom medaljom trenutno drži prvo mjesto u poretku u svojoj kategoriji.

Time se približila odlasku na Svjetsko prvenstvo koje će se održati u Veneciji u listopadu ove godine.

Uoči svjetske smotre nastupit će na turniru u Rijeci koji će biti odlučujuć za odlazak u Italiju.