Srijeda, 16. listopada 2024.

DRUGA ŽNL Zagorec zaustavio pobjednički niz Sigećana, Rasinja sredila Gornju Rijeku

Mičetinac je uvjerljivo svladao Mladost iz Carevdara 5:1

Nedjeljnim utakmicama zaključeno je 8. kolo Druge koprivničko-križevačke županijske nogometne lige.

Vodeća Mladost iz Sigeca upisala je prvi poraz u sezoni. Na gostovanju kod Zagorca u Koprivnici izgubila je 2:0, a pogotke za domaćina postigli su Lovro Bračko u 9. i Danijel Klasić u 89. minuti.

Rasinja je pred svojim navijačima s 2:1 nadvisila Gornju Rijeku. Leonard Vrančić bio je strijelac za domaće u 13. i 75. minuti, dok je za goste zabio Ivica Nemčić u 31. minuti.

Mičetinac je uvjerljivo svladao Mladost iz Carevdara 5:1. Pogotke za ‘Michigan’ postigli su Vjekoslav Belobrk, Fabricio Do Amaral Oddo Raymundo i dvaput Matija Posavec, dok je autogol potpisao Siniša Stovrag. Za goste je zabio Tomislav Kranjčević.