Subota, 5. listopada 2024.

Druga liga: Radnik u Križevcima remizirao s Hrvacama

Nogometaši Radnika u subotu su u Križevcima ugostili Hrvace u pretposljednjem kolu Supersport Druge nogometne lige.

Utakmica na Gradskom stadionu u Križevcima ponudila je puno uzbuđenja te je završila bez pobjednika, rezultatom 3:3.

Goste je u vodstvo doveo Ljuca već u 2. minuti, izjednačio je Allyson u 27. minuti. U prvoj minuti nadoknade prvog poluvremena Škarić je zabio za 1:2.

Vukić je u 59. izjednačio na 2:2, potom je Mačković poslao loptu u vlastitu mrežu za 2:3, da bi konačnih 3:3 postavio Vukić u 2. minuti sudačke nadoknade.

U posljednjem kolu Radnik gostuje kod Karlovca, dok Kustošija dočekuje vodeću Opatiju.

Prvak ide izravno u viši rang, a drugoplasirani će igrati kvalifikacije.