Subota, 5. listopada 2024.

DRUGA LIGA Križevački nogometaši deklasirali Segestu, Medić zabio hattrick

U idućem kolu momčad Damira Milinovića gostuje u Dugom Selu

Nogometaši Radnika Križevci u sedmom kolu Druge nogometne lige na domaćem terenu ugostili su ove sezone odličnu Segestu iz Siska i pobijedili s uvjerljivih 6:1.

Šimun Šabijan doveo je Radnikovce u vodstvo već u petoj minuti, a izjednačio je Tonći Kukoč-Petraello u 15. minuti. Križevčani ponovno dolaze u vodstvo u 33. minuti, a strijelac je bio Frano Medić.

Nogometaši Radnika Križevci slave pogodak
Nogometaši Radnika Križevci slave pogodak // Foto: Maurizio Novosel (KŽ sport)

Pitanje pobjednika golom u 83. minuti s 11 metara riješio je Frano Medić, a sjajnu utakmicu zaključio je i svojim trećim pogotkom u 88. minuti. U 92. minuti novi pogodak za Radnik je zabio David Čondrić, a za konačnih 6:1 u 94. minuti zaslužan je Nick Ocvirek.

U idućem kolu momčad Damira Milinovića, koja sada ima 10 osvojenih bodova, gostuje u Dugom Selu.

[FOTO] ŽUPANIJSKI KUP Močile namučile križevački Radnik, Virovci izbacili Imbriovčane, Osvit u drami nadvisio Legrađane