Nedjelja, 8. rujna 2024.

Dorijan Jakopanec svjetski je juniorski viceprvak u jet skiju

Dorijan je u Mađarskoj sveukupno osvojio prvo mjesto u ski GP3 klasi Europskog jet ski prvenstva te drugo mjesto u Svjetskom juniorskom jet ski prvenstvu

Članovi koprivničkog Jet ski kluba Racer Dorijan Jakopanec i Jurica Marović proteklog su vikenda sudjelovali na Europskom seniorskom i Svjetskom juniorskom natjecanju u Győru u Mađarskoj.

“Dorijan (#23) je odvozio šest utrka tijekom tri dana. U prvih pet utrka zauzeo je prvo mjesto, a u šestoj mu je uže od bove ušlo u usisnu granu pa je u toj utrci završio na četvrtom mjestu”, ističu iz koprivničkog Jet ski kluba Racer.

Dorijan Jakopanec
Izvor fotografije: Jet ski klub Racer Koprivnica

Sveukupno je Dorijan osvojio prvo mjesto u ski GP3 klasi Europskog jet ski prvenstva te drugo mjesto u Svjetskom juniorskom jet ski prvenstvu.

Jurica (#77) je osvojio šesto mjesto u GP4 runabout klasi Europskog jet ski prvenstva.

“Svakodnevni kondicijski i treninzi vožnje za dečke se nastavljaju i dalje jer ih čeka još utrka ove sezone”, poručili su iz Jet ski kluba Racer.