Subota, 22. ožujka 2025.

Dolijao muškarac koji je ‘operirao’ po vikendicama. Krao alkohol i hranu

Nakon dovršenog kriminalističkog istraživanja, uz kaznenu je prijavu predan pritvorskom nadzorniku Policijske uprave varaždinske

- Oglas -

Policajci Policijske postaje Novi Marof dovršili su kriminalističko istraživanje nad 47-godišnjakom zbog sumnje da je počinio kaznena djela teške krađe provaljivanjem.

Naime, on je u razdoblju od 29. prosinca 2024. godine do 10. ožujka 2025. godine provalio u osam vikend kuća na području Možđenca i Gornjeg Makojišća te ukrao hranu i alkoholna pića.

“Nakon dovršenog kriminalističkog istraživanja, uz kaznenu je prijavu predan pritvorskom nadzorniku Policijske uprave varaždinske, a nakon provedenog ispitivanja na Općinskom državnom odvjetništvu u Varaždinu i Županijskom sudu u Varaždinu, sudac istrage mu je odredio istražni zatvor u trajanju od 30 dana”, priopćila je Policijska uprava varaždinska.

Oglas

Najnovije objave

Vezane vijesti