Ponedjeljak, 28. listopada 2024.

Članovi Prizma V&V running teama odlični na međunarodnoj vatrogasnoj utrci u Bregani

U subotu je u Bregani održana 2. međunarodna vatrogasna utrka DVD-a Bregana na kojoj je nastupilo više od 150 trkača iz cijele Hrvatske, a među njima su bili i članovi Prizma V&V running teama.

Trčalo se na stazama od devet kilometara (trail utrka) te na stazama od pet kilometara (utrka vatrogasaca i utrka građana).

Na trail utrci od devet kilometara u kategoriji M30 Darko Lamot osvojio je odlično drugo mjesto, dok je Zlatko Sirutka u kategoriji M50 u utrci građana od pet kilometara osvojio prvo mjesto i zlatnu medalja.

U utrci vatrogasaca od pet kilometara u kategoriji M40 Mario Jambrek osvojio je drugo mjesto, dok je Zdenka Hiržin u kategoriji Ž40 osvojila šesto mjesto.