Četvrtak, 4. srpnja 2024.

Četvrta liga: Borac do vrha napunio mrežu Čazme, Ferdinandovac izgubio kod kuće

Preostale dvije utakmice 24. kola Četvrte nogometne lige ‘Bjelovar-Koprivnica-Virovitica’ odigrane su u nedjelju.

Borac je u Imbriovcu do vrha napunio mrežu Čazme i upisao pobjedu rezultatom 11:0.

Tri pogotka postigao je Babić, po dva Kuprešak i G. Dodik, a po jednom su mrežu pogodili Grabar, Loparić, Poldrugač i Kovačić.

Ferdinandovac je na domaćem terenu izgubio od Dinama iz Predavca rezultatom 1:2.

Za vodstvo finalista Županijskog kupa zabio je Ivan Rukavina u 9. minuti, a preokret su kreirali Matija Vrbanić u 22. i Antonio Đuričić u 40. minuti.

Tehničar iz Cvetkovca osvojio naslov prvaka u Četvrtoj ligi uvjerljivom pobjedom u Garešnici