Subota, 7. rujna 2024.

Atletičari Koprivnice iznimno uspješni na utrci Dabrov pot

U subotu je na ušću rijeke Mure u Dravu već tradicionalno održana trail utrka pod nazivom Dabrov pot.

Trčale su se dječje utrke te Mali dabar utrka na sedam kilometara i Veliki dabar dužine 14 kilometara.

Na utrci Mali dabar natjecala se predstavnica Atletskog kluba Koprivnica Jelena Dolenec te osvojila drugo mjesto u ukupnom poretku žena, a u konkurenciji muškaraca nastupio je Mario Martinčić i osvojio sveukupno četvrto mjesto.

Zara Štefanić je nastupila na dječjoj utrci 600 metara u kategoriji djevojčice 2010.-2013. i osvojila drugo mjesto.

U utrci Veliki dabar na 14 kilometara nastupio je Damir Podoreški i osvojio sveukupno peto mjesto.

Kompletne rezultate s trail utrke Dabrov pot pogledajte OVDJE, a više fotografija OVDJE.