Nakon utakmice s Hajdukom Mariju Kovačeviću i Ivanu Sušku uručena su priznanja za trenera, odnosno obranu mjeseca u SuperSport HNL-u.
Riječ je o nagradama za ožujak u kojem je Slaven Belupo imao najbolji učinak za što je nagrađen trener Kovačević, dok je vratar Sušak dobio nagradu za obranu udarca Pjace na utakmici s Dinamom.
”Ova priznanja dodjeljuju se svaki mjesec, a imaju posebnu težinu, jer osim navijača i novinara, glasuju i kapetani, odnosno treneri svake ekipe. U Koprivnicu je ove sezone stiglo pet trofeja, a sve su pokupili upravo Kovačević i Sušak. Kovačević je u rujnu došao na klupu Slaven Belupa i od tada je triput proglašen trenerom mjeseca, što je apsolutni rekord u HNL-u, dok je Sušak priznanje dobio i u rujnu, no svaki mjesec se barem s jednom obranom nalazi u krugu nominiranih”, ističu u koprivnilčkom klubu.