Utorak, 22. listopada 2024.

TREĆA LIGA Koprivnica pod reflektorima Apaša napunila mrežu Slatine, hat-trick Jakova Krstanovića

Posljednja utakmica 10. kola Treće nogometne lige – sjever odigrana je u ponedjeljak pod reflektorima koprivničkog Gradskog stadiona ‘Ivan Kušek – Apaš’.

Koprivnica je ugostila posljednjeplasiranu Slatinu i ostvarila uvjerljivu pobjedu rezultatom 5:0.

U prvom poluvremenu hat-trick je postigao Jakov Krstanović, da bi u nastavku po jedan pogodak dodali Fran Kožarić i Dino Redžić.

Ovom pobjedom momčad trenera Sergeja Milivojevića skočila je na deseto mjesto na ljestvici.

U sljedećem kolu Koprivnica je domaćin ludbreškoj Podravini, dok Slatina dočekuje Dinamo Domašinec.

KOPRIVNICA – SLATINA 5:0 (3:0)
KOPRIVNICA – Gradski stadion ‘Ivan Kušek – Apaš’. Gledatelja 100. Sudac: Patrik Urban (Varaždin).
KOPRIVNICA: De. Redžić, Ganžulić (od 11. Jambrušić), Kudumija, Šumak, Delić (od 81. M. Knežević), Štefanec, Harači, Krstanović (od 81. Sokolić), Žuškin (od 59. Di. Redžić), Lazar (od 81. Šijak), Kožarić.
TRENER: Sergej Milivojević.
SLATINA: Vrbaslija, Šuntić, Petrinjak, Farkaš, Traore (od 46. Piskač), Kupres, Cordero (od 64. Mužar), Hudoletnjak (od 64. Potočki), Pecolaj (od 78. A. Knežević), Chaves(od 78. Šaponja), Aragao.
TRENER: Nikica Hat.
STRIJELCI: 1:0 Krstanović (20), 2:0 Krstanović (36), 3:0 Krstanović (45), 4:0 Kožarić (53), 5:0 Di. Redžić (84).

TREĆA LIGA Važna pobjeda Đurđevčana u Virovitici, novo slavlje Kotoripčana i uvjerljiv Varteks