Utorak, 22. listopada 2024.

ELITNA LIGA Kunovčani u završnici slomili otpor Molvaraca

Preostala tri susreta igraju se u nedjelju poslijepodne

Ovog vikenda igraju se utakmice devetog kola u Elitnoj koprivničko-križevačkoj županijskoj nogometnoj ligi.

U nedjelju prijepodne Bratstvo je u Kunovcu svladao molvarsku Mladost i tako barem privremeno skočilo na osmo mjesto na ljestvici.

U zanimljivoj završnici Vaclav Hlavaty doveo je Kunovčane u vodstvo u 79. minuti, a konačnih 2:0 iz kaznenog udarca postavio je Bruno Sunagić u 85. minuti.

Preostala tri susreta igraju se u nedjelju poslijepodne. Drugoplasirani Ferdinandovac je na domaćem terenu favorit protiv Močila koje proživljavaju rezultatsku krizu s pet uzastopnih prvenstvenih poraza, dok četvrtoplasirani Borac ide u goste uvijek neugodnom Prugovcu.

Još jedan lokalni derbi odigrat će nogometaši Tomislava, kojima na drnjanski Park prinčeva dolazi posljednjeplasirani Graničar iz Legrada.

FOTO Elitna liga: Cvetkovčani u derbiju srušili Kloštrane, Kalinovčani preokretom do slavlja protiv Đelekovčana