Utorak, 22. listopada 2024.

LIGA PRVAKINJA Podravka Vegeta u drami izgubila već dobivenu utakmicu, na kraju samo bod protiv Nykobinga

U Koprivnici je u subotu odigrana utakmica 6. kola A skupine Lige prvakinja između Podravke Vegete i danskog Nykobinga.

Podravki je pripalo prvo poluvrijeme rezultatom 18:14, no nastavak je donio pravu dramu.

Nykobing se približio na samo jedan gol zaostatka i u završnici je to bila prava drama u kojoj su se na kraju veselile gošće.

Imala je Podravka 27:25 dvije minute prije kraja, no uspjela je prokockati veliku priliku.

Četiri sekunde prije kraja bilo je 27:26, vrijeme je isteklo i krenulo je slavlje, no suci su pogledali VAR, dodijelili crveni karton Šimari i dosudili sedmerac iz kojeg je Sofie Bardrum nakon isteka vremena pogodila za konačnih 27:27.

U Ligi prvakinja slijedi stanka, a u 7. kolu 9. studenoga Podravka gostuje kod norveškog Storhamara, aktualnog osvajača Europske lige.

Više fotografija s utakmice možete pogledati OVDJE.