Srijeda, 16. listopada 2024.

Mladi tenisači Koprivnice opet sjajni na regionalnom prvenstvu

Već četvrtu godinu zaredom, ekipa do osam godina osvojila je prvo mjesto, ovaj put u konkurenciji 15 ekipa

Na terenima Teniskog kluba ‘Franjo Punčec’ u Čakovcu odigrano je ekipno Prvenstvo regije sjever za djecu do osam, devet i 10 godina.

Teniski klub Koprivnica natjecao se u sve tri konkurencije, s jednom ekipom po kategoriji, a najmlađi su natjecatelji opet postigli sjajne rezultate.

Ekipa do 10 godina u konkurenciji 12 ekipa zauzela je treće mjesto. Nastupili su Mark Dombaj, Ivan Lokotar, Ivan Gregurina i Ana Dautanec.

Ekipa Koprivnice do devet godina osvojila je drugo mjesto u konkurenciji od 15 ekipa, a nastupili su Ivan Lokotar, Lucija Sitar, Ante Dautanec i Ivan Gregurina.

Već četvrtu godinu zaredom, ekipa do osam godina osvojila je prvo mjesto, ovaj put u konkurenciji 15 ekipa. Nastupili su Ivan Gregurina, Ante Dautanec i Lucija Sitar.

TK Koprivnica je proglašen drugim najuspješnijim klubom ekipnog prvenstva za 2024. godinu iza Teniskog kluba Feniks iz Daruvara.