Srijeda, 16. listopada 2024.

LIGA PRVAKINJA Rukometašice Podravke pobijedile Gloriju na teškom gostovanju u Rumunjskoj

Rukometašice Podravke Vegete u subotu su gostovale kod rumunjske Glorije Bistrite u utakmici 5. kola Lige prvakinja.

Bila je to najbolja utakmica koprivničke ekipe u elitnom društvu ove sezone, a osvojena su vrijedna dva boda koja bi na kraju mogla biti izuzetnan kapital u borbi za prolaz skupine.

Sjajno prvo poluvrijeme odigrala je Podravka, na odmor je otišla s prednošću 7:13, u nastavku je imala i +13, no u završnici se Gloria približila na svega pet pogodaka zaostatka.

Ipak, nije rumunjska ekipa imala snage za potpuni preokret i ekipa Ivice Obrvana na kraju je zasluženo proslavila prvu ovosezonsku pobjedu. Konačni rezultat bio je 25:29.