Srijeda, 16. listopada 2024.

Pioniri i kadeti Slavena Belupa nadvisili vršnjake iz Sesveta

Mladi nogometaši Slavena Belupa u srijedu su na umjetnoj travi koprivničkog stadiona odigrali prvenstvene utakmice sa Sesvetama.

Pioniri su ostvarili prvu prvenstvenu pobjedu, pod vodstvom trenera Matije Škrinjara slavili su rezultatom 6:1.

Pogotke su postigli Podravac (2), Pokas, Tomić, Niče i Vuković.

Kadetska momčad Farmaceuta koju vodi trener Vedran Purić svladala je Sesvete s minimalnih 1:0 pogotkom Vite Papca iz slobodnog udarca u 62. minuti.

SB KADETI: Podhraški, Vicić, Medaković, Kutleša, Geci (od 88. Volf), Maltar, Tomić (od 80. Šivalec), Papac, Bilješko, Vuk (od 58. Matulin), Blažotinec. TRENER: Vedran Purić.

SB PIONIRI: Kos (od 72. Delonga), Jerbić (od 80. Rašić), Pavičić (od 80. Ivanović), Legemec, Todorić, Tomec, Podravac (od 72. Vuković), Pokas (od 72. Horvat), Niče, Vadlja (od 63. Gašpert), Tomić (od 63. Nestić). TRENER: Matija Škrinjar.