Nedjelja, 6. listopada 2024.

[FOTO] ELITNA LIGA Molvarcima bodovi u Drnju, Borac nadvisio Močile, Osvit potopljen u Prugovcu

U nedjelju popodne odigrane su preostale četiri utakmice 7. kola Elitne koprivničko-križevačke županijske nogometne lige.

Borac je pobjedom protiv Močila stigao na drugo mjesto prvenstvene ljestvice, u Velikom vrtu bilo je 3:2 za Imbriovčane.

Već u prvom dijelu Borac je zabio sva tri gola. Goste iz Koprivnice načeo je Patrik Šumiga u 12. minuti, na 2:0 povisio je Mihael Babić u 42., dok je treći pogodak djelo Luisa Petrića u 4. minuti nadoknade.

Močilani su odigrali bolje u nastavku te su preko Deana Radoševića uspjeli ublažiti poraz.

Ferdinandovac je na domaćem terenu pobjedom 2:0 opravdao status favorita protiv fenjeraša iz Legrada. Pogotke su postigli Josip Serdarušić u 34. i Ivan Peršić u 84. minuti.

Prugovac je pred svojim navijačima uvjerljivo svladao Đelekovčane. Dva pogotka postigao je Ivan Kamenicki (39′, 64′), a po jednog Kristijan Zovko (82′) i Mislav Paić-Karega (89′).

Molvarska Mladost je minimalnom pobjedom uzela sva tri boda u Drnju. Mihael Mihoković je golom u 75. minuti osigurao slavlje gostima.