Nedjelja, 6. listopada 2024.

ELITNA LIGA Bratstvo u Kunovcu bolje od Tomislava Radnika

U nedjelju je na kunovečkom Old Traffordu odigrana utakmica 7. kola Elitne županijske lige između Bratstva i Tomislava Radnika iz Svetog Ivana Žabna.

Kunovčani su pred svojom publikom stigli do druge prvenstvene pobjede, slavili su rezultatom 2:0.

Domaće je u vodstvo doveo Paško Čuljak u 30. minuti, a konačnih 2:0 postavio Bruno Sunagić u 56. minuti.

Mogla je pobjeda Bratstva biti izražena i većim omjerom, no gostujući vratar Mihael Kump obranio je kazneni udarac kojeg je izveo Damir Azizi.

Ostale utakmice igraju se u nedjelju poslijepodne. Borac drži četvrto mjesto te će se u Imbriovcu susresti s Močilama koje traže izlaz iz krize nakon promjene trenera. Umjesto Antuna Havaića momčad je preuzeo Stjepan Korenika u ulozi trenera-igrača.

Ferdinandovac je na domaćem terenu veliki favorit protiv posljednjeplasiranih Legrađana, dok se izjednačeni dvoboji očekuju u susretima Prugovca i đelekovečkog Osvita te Tomislava i Mladosti Molve u Drnju.

[FOTO] ELITNA LIGA Kranclbinder donio veliko slavlje Cvetkovčanima, uzbudljiv derbi odigrali Kalinovčani i Kloštrani