Nedjelja, 6. listopada 2024.

[FOTO] TREĆA LIGA Koprivnica preokretom do slavlja protiv Predavca, Polet bolji od Varteksa

U nedjelju su odigrane još dvije utakmice 8. kola u sjevernoj skupini Treće nogometne lige.

Koprivnica je na Apašu preokretom stigla do prve domaće pobjede u aktualnoj sezoni.

Gosti su poveli preko Krešimira Prskala u 5. minuti, izjednačio je Stjepan Anušić u 44. minuti, a konačnih 2:1 postavio je Ivan Ganžulić u 85. minuti.

Polet je u derbiju u Svetom Martinu na Muri svladao Varteks rezultatom 3:0. Strijelci su bili Filip Perčić (1′), Mauro Benko (36′) i Nino Patafta (90’+2′).

Osmo kolo na trećeligaškom sjeveru će u utorak zaključiti Međimurje i ludbreška Podravina u Čakovcu.

KOPRIVNICA – DINAMO PREDAVAC 2:1 (1:1)
KOPRIVNICA – Gradski stadion ‘Ivan Kušek – Apaš’. Gledatelja 100. Sudac: Roberto Dežđek (Kotoriba).
KOPRIVNICA: De. Redžić, Ganžulić, Kudumija, Šumak, Pessoa, Štefanec, Krstanović (od 76. Delić), Di. Redžić (od 56. Kožarić), Mikor, Lazar, Anušić (od 83. Jambrušić).
TRENER: Sergej Milivojević.
DINAMO: Srbljanović, Antić (od 86. Kos), Vujašković, Pranjić (od 59. Gucić), Kuprešak, Legčević (od 59. Grgić), Vrbanić, Furmek (od 86. Baranašić), Bačić, Đuričić, Prskalo.
TRENER: Slavko Prišćan.
STRIJELCI: 0:1 Prskalo (5), 1:1 Anušić (44), 2:1 Ganžulić (85).

TREĆA LIGA Đurđevčanima bod u Pitomači, nove pobjede Kotoribe, Nedelišća i Murskog Središća