Četvrtak, 3. listopada 2024.

Mladi karatisti križevačkog KTC-a osvojili šest medalja na jakom turniru u Ivancu

U Ivancu je održan 16. memorijalni karate turnir Ivanec. Na turniru je nastupio 371 natjecatelj iz 39 klubova i tri države

Ponovno nam lijepe vijesti stižu iz križevačkog Karate kluba KTC. Naime, prošle subote održan je 16. memorijalni karate turnir Ivanec. Na turniru je nastupio 371 natjecatelj iz 39 klubova i tri države.

Članovi Karate kluba KTC u Ivancu su nastupili u sedam kategorija i osvojili šest medalja.

– Fabian Noa Jakopović – brončano odličje u kategoriji mlađi učenici do 39 kg

Nastupio je još Luka Plantak u kategoriji učenici do 34 kg. Nakon pobjede u prvom kolu, u drugom kolu iz izgubio.

“Pokazao je srce na tatamiju i veselimo se njegovim budućim rezultatima”, istaknuli su iz križevačkog kluba.

Na natjecanju u Ivancu s mladim karatistima KTC-a bio je njihov trener Mario Ban.

Fotogaleriju s turnira pogledajte OVDJE.