Četvrtak, 3. listopada 2024.

ELITNA LIGA Osvit preokretom do velike pobjede protiv Ferdinandovca, Luka Zlatar zapečatio sudbinu gostiju

Gosti su poveli u 23. minuti preko Josipa Serdarušića, a Matija Bogdan izjednačio je u 61. minuti. Luka Zlatar s dva svoja pogotka zapečatio je sudbinu gostiju, njihovu mrežu je pogodio u 72. i 79. minuti. Veliko slavlje Đelekovčana

U nedjelju prijepodne odigrana je još jedna utakmica šestog kola koprivničko-križevačke Elitne lige.

Nogometaši Osvita u Đelekovcu ugostili su dosad neporaženi Ferdinandovac i upisali vrijednu pobjedu rezultatom 3:1.

Gosti su poveli u 23. minuti preko Josipa Serdarušića s 11 metara, a Matija Bogdan izjednačio je u 61. minuti. Luka Zlatar s dva svoja pogotka zapečatio je sudbinu gostiju, njihovu mrežu je pogodio u 72. i 79. minuti. Veliko slavlje Đelekovčana možete pogledati OVDJE, a veliku fotogaleriju OVDJE.

Veliko slavlje Osvitovih igrača i navijača
Veliko slavlje Osvitovih igrača i navijača // Foto: NK Osvit

Podsjetimo, u subotu su odigrane dvije utakmice. Podravac je u Virju ugostio kunovečko Bratstvo i pobijedio s 2:1, dok su u Legradu snage odmjerili domaći Graničar i Borac iz Imbriovca. Gosti su slavili s uvjerljivih 6:0.

Ostale utakmice na rasporedu su danas poslijepodne, od 16 sati.

Cvetkovčani putuju u Koprivnicu, Županijski nogometni savez dao je Močilama blagoslov za povratak na njihovu Močilsku arenu nakon što se travnjak oporavio. Momčad Antuna Havaića zaredala je dva uzastopna poraza, dok ekipa Krune Lovreka traži priliku za priključak s vrhom ljestvice. Sigurno je samo da će gledalište u zapadnom dijelu Koprivnice biti krcato…

Dobru formu Kalinovca testirat će u Križevcima Tomislav Radnik iz Svetog Ivana Žabna, dok vodeća Mladost u Kloštru Podravskom dočekuje Tomislav iz Drnja.

U Molvama će se u nedjelju poslijepodne još sastati i domaća Mladost i Prugovac.