Četvrtak, 3. listopada 2024.

ELITNA LIGA Jembrovčani uvjerljivi u Legradu, Virovci pobijedili Kunovčane

Preostalih pet utakmica šestog kola koprivničko-križevačke Elitne lige na rasporedu je u nedjelju

Ovog vikenda na rasporedu su utakmice šestog kola u Elitnoj koprivničko-križevačkoj županijskoj nogometnoj ligi.

Dvije utakmice odigrane su u subotu. Podravac je u Virju ugostio kunovečko Bratstvo i pobijedio s 2:1, dok su u Legradu snage odmjerili domaći Graničar i Borac iz Imbriovca. Gosti su slavili s uvjerljivih 6:0.

Virovci su poveli eurogolom Hrvoja Hrženjaka u 32. minuti s nekih 25 metara. Kakva bombetina, gostujući vratar Filip Štefković bio je nemoćan. Fantastičan gol možete pogledati OVDJE. Hrženjak je u 55. minuti ponovno mogao zabiti gol, ovaj put s bijele točke, ali je pogodio stativu. Ipak, da sva tri boda ostanu u Virju pobrinuo se mladi Tin Stanić u 72. minuti, iako je gostima tračak nade u 91. minuti pogotkom dao Vaclav Hlavaty. Dodajmo i da je nakon završetka utakmice trener Bratstva Dejan Zrinski zbog iskazivanja nezadovoljstva sucu Nikoli Saboliću dobio crveni karton. Snimku utakmice iz Virja možete pogledati OVDJE.

Borac nije imao problema u Legradu. Strijelci za momčad Zlatka Andrašića bili su Mihael Babić u 15. i 57., Dorijan Poldrugač u 48., Danijel Brčić u 52. i 86. te Luis Petrić u 59. minuti.

Nedjeljno prijepodne donosi zanimljiv sraz Osvita i Ferdinandovca u Đelekovcu. Gosti su drugi na ljestvici, uz Tehničar jedini ne znaju za poraz, a primili su tek jedan pogodak.

Cvetkovčani putuju u Koprivnicu, Županijski nogometni savez dao je Močilama blagoslov za povratak na njihovu Močilsku arenu nakon što se travnjak oporavio. Momčad Antuna Havaića zaredala je dva uzastopna poraza, dok ekipa Krune Lovreka traži priliku za priključak s vrhom ljestvice. Sigurno je samo da će gledalište u zapadnom dijelu Koprivnice biti krcato…

Dobru formu Kalinovca testirat će u Križevcima Tomislav Radnik iz Svetog Ivana Žabna, dok vodeća Mladost u Kloštru Podravskom dočekuje Tomislav iz Drnja.

U Molvama će se u nedjelju popodne još sastati i domaća Mladost i Prugovac.