Petak, 27. rujna 2024.

Slaven bolji od Podravine, Kovačević pohvalio juniore

Nogometaši Slavena Belupa u utorak su u Ludbregu odigrali prijateljsku utakmicu s četvrtoligašem Podravinom.

Gosti iz Koprivnice ostvarili su pobjedu rezultatom 0:4, a strijelci su bili Dominik Martinović (17′, 51′), Marko Aščić (75′) i Tomaž Brdik (81′).

Trener Mario Kovačević dao je priliku igračima s manjom minutažom te kadetima i juniorima.

– Ne mogu reći da sam prezadovoljan prvim poluvremenom, kao ekipa nismo djelovali dobro, sigurno je da smo mogli i bolje. Zadovoljniji sam drugim poluvremenom, juniori su pokazali puno više volje i želje – rekao je Kovačević.

Slaven u subotu gostuje kod Gorice u Velikoj Gorici, dok Podravina istog dana dočekuje Pitomaču.

PODRAVINA: E. Kovačić, Došen, N. Kovačić, Mubarak, Golub, Sačer, Maike Augusto, Šmrček, Tulio Cesar, Banec, Joao Pedro; još su igrali: Brlek, Draganić, Vrbat, Sedlar, Huzjak, Vidović, Parabić, Keča, Bedeković, Havaić, Frančić, Funtek, Herceg.

SLAVEN BELUPO: Jesenović, Krušelj, Boras, Jelić Balta, Ćurković, Lepinjica, Liber, Martinović, Ćubelić, Šakota, Butić; još su igrali: Kolar, Ivanda, Petrović, Vlašić, Aščić, Brdik, Bošnjak, Marić.