Četvrtak, 19. rujna 2024.

Marić, Kolar i Ivanda nastupili za U18 reprezentaciju koja je pod Milivojevićevim vodstvom svladala Koreju

Hrvatska U18 reprezentacija pod vodstvom Koprivničanca Sergeja Milivojevića svladala je Južnu Koreju s 5:3 na razvojnom turniru u Domašincu.

Iako su Korejci već u 20. minuti poveli s 0:2, mladi Hrvati su do kraja poluvremena zagospodarili terenom i na odmor otišli sa vodstvom od 3:2 golovima Čovića, Barića i Durdova.

U drugom dijelu prava napast za obranu Koreje bio mladi slavenaš Patrik Marić koji je s nekoliko uzastopnih bijegova po lijevoj strani iznudio i kazneni udarac za četvrti pogodak te se pokazao kao pravi jocker izbornika Milivojevića.

Cijelu utakmicu na vratima je bio Teo Kolar iz Slavena Belupa, a svoje prve minute upisao je i daroviti stoper mladih Farmaceuta Hrvoje Ivanda.