Subota, 5. listopada 2024.

Nogometaši Omladinca iz Herešina osvojili Prvu ŽNL za veterane

Nogometaši Omladinca iz Herešina osvojili su naslov prvaka u Prvoj županijskoj nogometnoj ligi za veterane.

Herešinčanima je u posljednjem kolu u petak trebala pobjeda protiv posljednjeplasiranog Miklinovca koju su ostvarili bez problema.

Slavio je Omladinac rezultatom 0:6 i nakon utakmice proslavio novu titulu u veteranskoj konkurenciji.

Goste iz Herešina u Miklinovcu je u vodstvo doveo Krešo Bračko u 8. minuti, a isti igrač zabio je i u 11. minuti.

Danijel Marić povisio je na 0:3 u 21. minuti, a u nastavku je dva pogotka dodao Mario Kovaček (47. i 55. minuta), a jednog Matija Markušić u 51. minuti.

Miklinovec se ovim porazom oprostio od Prve ŽNL za veterane te će od jeseni igrati u nižem rangu.